1. خانه
  2. بلاگ
  3. انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

دستگاه تصفیه آب خانگی راهکاری برای بهبود کیفیت آب آشامیدنی است. انواع دستگاه تصفیه آب خانگی هرگونه آلودگی و اجزای نامطلوب را از بین برده و غلظت مواد مضر در آب را کاهش می‌دهند تا شما بتوانید از آب پاکیزه ای استفاده کنید. تصفیه یک روش درمانی هست و برای سلامتی انسان تاثیر دارد ولی برای بهره مند شدن از این دستگاه باید بدانید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی چه کیفیتی دارند تا بتوانید دستگاه مناسبی را انتخاب کنید. در ادامه درباره انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی، بهترین دستگاه و قیمت آن صحبت خواهیم کرد؛ پس همراه ما باشید.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین دستگاه تصفیه آب آشامیدنی در جهان، سیستم اسمز معکوس RO Reverse Osmosis System است که توانایی منحصر به فردی در حذف املاح مضر آب دارد. ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که چه برندی خوب است؟ قابل ذکر است که برند مینروا Minerva تایوانی اصل است که از سیستم اسمز معکوس پمپ و مخزن دار برای تصفیه آب خانگی استفاده می‌کند.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از عوامل کیفیت دستگاه تصفیه آب، قیمت آن است. باید بدانید که قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی با یکدیگر متفاوت هستند. قیمت‌ها با توجه به کیفیت، تعداد فیلتر و سیستم تصفیه و وارداتی بودن قطعات از 500 هزار تومان شروع می‌شوند تا 4 میلیون تومان. البته اینکه بخواهید از کدام نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه را تهیه کنید هم در قیمت تاثیر بسزایی دارد. به عنوان مثال قیمت دستگاه تصفیه آبی که فیلتر چینی یا ممبران تقلبی 11 لایه دارد، از دستگاه تصفیه آب آشامیدنی تایوانی اصل با ممبران 13 لایه ریز بافت ارزان‌تر است.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

مرکز تولید انواع سیستم تصفیه آب آشامیدنی، کشور تایوان است؛ به همین دلیل می‌توانیم به انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در این بخش اشاره کنیم. انواع آب شیرین کن عبارتند از:
دستگاه تصفیه آب CCK
دستگاه تصفیه آب سافت واتر
دستگاه تصفیه آب آکوا پرو
⦁ و …
کیفیت قطعات دستگاه‌های ذکر شده بسیار خوب است و به دلیل اینکه این دستگاه‌ها فیلتر پست کربن دارند (این فیلتر بو و طعم آب را بهبود می‌دهد)، آب شیرین کن خانگی شناخته شده اند.

فیلتر تصفیه آب

همانطور که می‌دانید آب‌های شهری از کیفیت پایینی برخوردار هستند و به همین دلیل لازم است که هر خانه ای در شهر از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کند. انواع دستگاه تصفیه آب خانگی فیلترهای مخصوصی برای خود دارند و توسط آنها مواد مضر آب را به خود جذب می‌کنند.
فیلتر تصفیه آب بعد از مدتی به دلیل اشباع شدن، خاصیت جذب کنندگی خود را از دست می‌دهد. از این رو باید پس از مدت زمان مناسبی، فیلتر تصفیه آب تعویض شود. توجه داشته باشید که زمانی باید به تعویض فیلتر اقدام کنید که آب طعم یا مزه خاصی داشته باشد.

نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب

برای اینکه فیلترهای دستگاه تصفیه آب را عوض کنید، باید ابتدا دستگاه را خاموش نمایید. سپس فیلتر مورد نظر را از هوزینگ خارج کرده و آن را با فیلتر جدید تعویض کنید. ممکن است برای انجام این کار سوالاتی برای شما پیش بیاید و یا نتوانید تعویض فیلتر را به درستی انجام دهید؛ در چنین مواقعی می‌توانید از نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی مشاوره بگیرید و پاسخ سوال‌های خود را پیدا کنید.

روش کار دستگاه‌های تصفیه آب به روش اسمز معکوس

یکی از انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس است که بهترین آب شیرین کن در ایران به شمار می‌آید. این دستگاه کیفیت و محبوبیت بالایی دارد؛ به دلیل اینکه فناوری این دستگاه، به روزترین شیوه تصفیه آب است. توجه کنید که دستگاه تصفیه آب هیچ ضرری ندارد و دستگاه مفیدی است که کیفیت آب را بهبود می‌بخشد.
این دستگاه توسط فیلتر اسمز معکوس ممبران Memberane که فیلتری ریزبافت است، مواد مضر مانند نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و… را که سرطانزا هستند، از آب جدا کرده و به پساب فاضلاب هدایت می‌کند.
همچنین بو، طعم و رنگ آب تصفیه شده را بهبود می‌دهد و علاوه بر این املاح معدنی مفید مانند کلسیم و منیزیم را به آب اضافه می‌کند و سپس با افزایش سطح ph آب، آن را یونیزه قلیایی می‌نماید. بعد از آن با افزایش سطح اکسیژن آب باعث حذف تمام باکتری‌های مضر در آب می‌شود و در نهایت آب آشامیدنی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

روش کار دستگاه‌های تصفیه آب به روش اسمز معکوس

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

از آنجایی که دستگاه تصفیه آب به طور مستقیم با سلامت بدن در ارتباط است، قبل از خرید باید با کارشناسان نمایندگی رسمی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا نوین تماس حاصل نمایید تا اطلاعات بیشتری درباره دستگاه به دست آورد. خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل نیازمند بررسی نکات و راهنماهایی است که با بهره مندی از آنها می‌توانید زودتر دستگاه مورد نظر خود را خریده و از آن استفاده کنید.
بعضی از فروشگاه‌ها با ارئه قیمت‌های ارزان قصد جذب مشتری دارند که کیفیت دستگاه‌هایشان بسیار پایین است. به همین دلیل باید به فروشگاه‌های معتبری مراجعه کنید تا به بهترین کیفیت دست یابید.‌ فروشگاه آکوا نوین با کارشناسان و مشاورانی که دارد، امکان بهره مندی شما را از مشاوره فروش در هر زمان از شبانه روز حاصل کرده است.
شما فقط با یک تماس خود می‌توانید تمامی انتظارهای خود از دستگاه را با بودجه ای که دارید، توضیح دهید تا کارشناسان ما به بررسی نیازهای شما بپردازند و سپس بهترین دستگاه تصفیه آب را به شما معرفی کنند.

سخن نهایی

ما در بخش‌های بالا به انواع دستگاه تصفیه آب خانگی پرداختیم. دستگاه آب تصفه کن به صورت مستقیم با سلامت بدن ارتباط دارد و باعث می‌شود تمام املاح مضر در آب از بین بروند و شما از آب پاکیزه ای بهره مند شوید. امید است که بتوانید دستگاه مورد نیاز خود را پیدا کنید و از این تکنولوژی برخوردار شوید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی
فهرست