1. خانه
 2. بلاگ
 3. بهترین نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

بهترین نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

بهترین نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

بهترین نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا نوین، از معتبرترین نمایندگی‌های ارائه‌کننده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اورجینال می‌باشد. این نمایندگی با ارائه انواع مدل‌های دستگاه تصفیه آب با کیفیت تضمینی، خرید آنلاین بسیار عالی را برای متقاضیان این محصول فراهم کرده است. در این نمایندگی انواع برند‌های تایوانی آکوا پرو، سافت واتر، آکوا اکسپرت و… با بهترین قیمت و کیفیت عرضه می‌شوند. برای اطلاع از شرایط منحصر به فرد این مجموعه، با ما همراه باشید.همچنین برای خرید دستگاه تصفیه آب ارزان با بهترین کیفیت از این نمایندگی کلیک کنید.

نمایندگی رسمی دستگاه تصفیه آب آکوا نوین

این نمایندگی با ایجاد یک شرکت معتبر در تهران، فعالیت آنلاین خود را در ارتباط با عرضه محصولات برند تایوانی اورجینال، در سایت تخصصی خود به انجام رسانیده است. در این نمایندگی علاوه بر دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، انواع قطعات اصل و اورجینال دستگاه تصفیه آب، فیلتر‌های این دستگاه‌ها و فیلتر‌های تخصصی یخچال ساید نیز عرضه می‌شود. در این نمایندگی دستگاه‌های موردنظر از حداقل‌ترین تعداد فیلتر‌های استاندارد (۶ فیلتره) برخوردار هستند. بنابراین مدل‌های ارزان قیمت موجود در این نمایندگی، دارای استاندارد می‌باشند و از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. اگر علاه‌مند به اطلاعات بیشتر راجب دستگاه تصفیه آب خانگی هستید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله دستگاه تصفیه آب خانگی چیست را حتما مطالعه فرمایید.

بیشتر بخوانید
روش های تصفیه آب خانگی از سنتی تا مدرن

نمایندگی-رسمی-دستگاه-تصفیه-آب-آکوا-نوین

بهترین برند‌ دستگاه تصفیه آب خانگی از نمایندگی رسمی آکوا نوین

این مجموعه، نمایندگی برند‌های اصل تایوانی را دارا هستند. تمامی برند‌های تایوانی که در این نمایندگی عرضه می‌شوند به صورت مستقیم از کشور تولید‌کننده، وارد می‌شوند. بنابراین اورجینال بودن این محصولات به همراه قطعات اصل آن‌ها در نمایندگی آکوا نوین، امری تأیید شده است. ما در مقاله بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی، انواع متنوعی از این دستگاه را همراه با جزئیات به شما ارائه کرده‌ایم که خواندن آن را به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهیم. در این مجموعه برند‌های معتبر زیر، در انواع مدل‌ها موجود می‌باشند:

 • برند دستگاه تصفیه آب آکوا پرو

این برند از معروف‌ترین برند‌های تایوانی می‌باشد که محصولات ارائه شده برند، دارای کامل‌ترین فیلتر‌های تخصصی و مدرن تصفیه آب می‌باشد. شما می‌توانید مدل‌های شش الی دوازده فیلتر برند دستگاه تصفیه آب آکوا پرو را با بهترین قیمت و کیفیت مشاهده و خریداری کنید.

نوع محصول:قیمت:

تصفیه آب آکوا پرو ۶ مرحله ای مدل Ro67s1

6.080.000 تومان

تصفیه آب آکوا پرو 7 مرحله ای مدل RO7-ORP

6.200.000 تومان

تصفیه آب آکوا پرو 8 مرحله ای مدل RO8-ORP-UV

6.950.000 تومان

تصفیه آب آکوا پرو 10 مرحله ای مدل pomp up-10 stage

6.250.000 تومان

برند دستگاه تصفیه آب آکوا پرو

 • برند تصفیه کننده آب آکوا اکسپرت

برند مورد نظر ار برند‌های تایوانی با سابقه فعالیت بسیار زیاد می‌باشد. فیلتر‌های تخصصی این دستگاه آمریکایی و تایوانی می‌باشند که می‌تواند تأثیر بسزایی در روند تصفیه آب با بهترین کیفیت داشته باشند. مدرن‌ترین نوع محصولات این برند، دارای نه عدد فیلتر هستند که می‌توانند انواع میکروب‌های نانویی را نابود سازند و در کنار تصفیه آب، شیرین‌سازی را نیز انجام دهند.برای خرید دستگاه تصفیه آب آکوا اکسپرت با بهترین قیمت و کیفیت از آکوا نوین کلیک کنید.

برند تصفیه کننده آب آکوا اکسپرت

 • برند تصفیه آب سی سی کا cck

این برند با داشتن سه مدل دستگاه تصفیه آب خانگی با تعداد فیلتر‌های مختلف، برای مصارف خانگی بسیار مناسب هستند. قطعات مختلف این برند در نمایندگی موجود می‌باشند که در صورت نیاز می‌توانید نمونه‌های اصل این قطعات را تهیه و استفاده نمایید. همچنین برای خرید دستگاه تصفیه آب سی سی کا با بهترین قیمت و کیفیت در انواع متفاوت از آکوا نوین مراجعه کنید.

نوع محصول:قیمت:

تصفیه آب سی سی کا 6 مرحله ای CCK-RO-39R6

5.070.000 تومان

تصفیه آب سی سی کا 7 مرحله ای مدل CCK-RO7 ORP

5.150.000 تومان

تصفیه آب سی سی کا 8 مرحله ای مدل cck8Orp_uv

6.130.000 تومان

برند تصفیه آب سی سی کا cck

 • برند دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

این برند در تولید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی بدون صدا با پمپ قوی فعالیت می‌کند که محصولات آن‌ها از نظر کیفیت ساخت و طول عمر، بسیار عالی می‌باشند. مدل‌های شش، هفت و هشت فیلتر این دستگاه تصفیه آب سافت واتر در نمایندگی آکوا نوین، با قیمت مناسب موجود می‌باشد که با خیالی راحت به خرید آن بپردازید.

نوع محصول:قیمت:

تصفیه آب خانگی سافت واتر 7 مرحله ای مدل RO-7

5.150.000 تومان
تصفیه آب خانگی سافت واتر 8 مرحله ای مدل RO-8 UV6.130.000 تومان

تصفیه آب سافت واتر 9 مرحله ای RO-900UV

6.450.000 تومان
تصفیه آب خانگی سافت واتر 10 مرحله ای مدل RO-105.200.000 تومان
بیشتر بخوانید
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ ساخت کجاست؟

برند دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

 • برند تصفیه آب خانگی پرایم واتر

این برند با توجه به برند مورد تأیید سازمان‌های جهانی، از قطعات فود گرید برای کیفیت بالا استفاده می‌کنند. از این رو بهتر است برای تهیه یک دستگاه تصفیه آب با قطعات بسیار باکیفیت، محصولات برند پرایم واتر را در نظر داشته باشید. برای خرید دستگاه تصفیه آب پرایم واتر با بهترین قیمت و کیفیت از آکوا نوین مراجعه کنید.

نوع محصول:قیمت:

تصفیه آب پرایم واتر سوپر پریمیوم ۷ مرحله ای

9.200.000 تومان

تصفیه آب پرایم واتر ۸ مرحله ای

10.900.000 تومان

تصفیه آب پرایم واتر بلو BLUE

8.500.000 تومان

برند تصفیه آب خانگی پرایم واتر

 • برند تصفیه کننده آب خانگی آکوا کلر

مدل‌های مختلفی از محصولات برند دستگاه تصفیه آب آکوا کلر در این نمایندگی موجود می‌باشند که شما می‌توانید با هر بودجه‌ای که دارا هستید، بهترین کیفیت این محصولات را تهیه کنید. مدل ارزان قیمت این محصول، از فیلتر‌های اصلی باکیفیتی برخوردار هستند که در کنار تصفیه‌سازی آب، معدنی‌سازی آب را نیز انجام می‌دهند.

نوع محصول:قیمت:

تصفیه آب آکوا کلر 6 مرحله ای مدل aqua clear Ro6

5.200.000 تومان

تصفیه آب خانگی آکوا کلر ۷ مرحله ای

5.260.000 تومان

تصفیه آب خانگی آکوا کلر ۸ مرحله ای

تماس بگیرید

تصفیه آب آکوا کلر ۹ مرحله ای

تماس بگیرید

برند تصفیه کننده آب خانگی آکوا کلر

 • برند دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ

این برند با تولید مدل هفت مرحله‌ای دستگاه تصفیه آب و ساختار فنی بسیار باکیفیت، جزء برند‌های تایوانی معروف و کاربردی می‌باشد. برای خرید دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ با بهترین قیمت از نمایندگی رسمی آکوا نوین کلیک کنید.

نوع محصول:قیمت:

تصفیه آب آکوا اسپیرینگ 6 مرحله ای مدل RoS151

4.700.000 تومان

تصفیه آب آکوا اسپیرینگ ۷ مرحله ای با فیلتر آلکالاین

3.350.000 تومان

تصفیه آب آکوا اسپیرینگ ۸ مرحله ای با فیلتر طعم دهنده

3.400.000 تومان
بیشتر بخوانید
دستگاه تصفیه آب جکوزی چیست؟

برند دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ

 • برند تصفیه آب آکوا پیور

ساختار عالی، قطعات اورجینال تایوانی و مراحل تصفیه تخصصی دستگاه‌ آکوا پیور، کاربرد آن را برای مصرف خانگی افزایش داده است. مدل‌های متفاوتی از این برند دستگاه تصفیه آب آکوا پیور با بهترین قیمت فروش، در نمایندگی آکوا نوین قابل سفارش می‌باشد.

نوع محصول:قیمت:

دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای آکوا پیور (Aqua Pure)

6.200.000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پیور ۸ مرحله ای

6.250.000 تومان

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پیور مدل ۱۰ مرحله ای

تماس بگیرید

برند تصفیه آب آکوا پیور

 • برند تصفیه آب خانگی آکوا لایف

نمایندگی این برند دستگاه تصفیه آب آکوا لایف در مجموعه آکوا نوین، سبب شده است تا نوع اورجینال محصولات مختلف آکوا لایف موجود شود که به عنوان اقتصادی‌ترین دستگاه های تصفیه آب در اختیار متقاضیان قرار بگیرد.

نوع محصول:قیمت:

تصفیه آب خانگی آکوا لایف 6 مرحله ای مدل RO-6

5.440.000 تومان

برند تصفیه آب خانگی آکوا لایف

شرایط ویژه خدماتی نمایندگی رسمی دستگاه تصفیه آب آکوا نوین

در این نمایندگی، تمامی محصولات برند‌های تایوانی، به هزینه ارسال رایگان، برای خریداران سراسر کشور ارسال می‌شود. همچنین در شرایط خرید استثنایی این نمایندگی، ضمانت خرید دو ساله نیز موجود می‌باشد که در طی دو سال بعد از خرید هر دستگاهی از سایت فروش آکوا نوین، از خدمات پس از فروش برخوردار خواهید شد. گارانتی ۲۴ ماهه طلایی محصولات و خدمات پس فروش مادام‌العمر این نمایندگی، امتیازی بسیار استثنایی برای خریداران این دستگاه‌ها می‌باشد. با تهیه این محصولات از نمایندگی، می‌توانید در هزینه نصب نیز صرفه‌جویی کنید.

نصب انواع دستگاه تصفیه آب خریداری از آکوا نوین، رایگان می‌باشد. همچنین تعویض فیلتر‌های این دستگاه‌ها نیز کاملاً رایگان و بدون هزینه انجام می‌گیرد. شما مدل‌های مختلف برند‌های تایوانی دستگاه تصفیه آب خانگی را با ضمانت اصل و اصالت کالا دریافت می‌کنید. برای راهنمایی قبل از خرید نیز، کارشناسان ما می‌توانند به صورت تلفنی، مشاوره رایگان را ارائه نمایند.

بیشتر بخوانید
دستگاه تصفیه آب خانگی قابل حمل چیست؟

نحوه ثبت سفارش از سایت آکوا نوین

خریداران این محصولات با استفاده از شماره تماس‌های موجود در سایت نمایندگی آکوا نوین، با کارشناسان فروش تماس بگیرند و ویژگی‌های دستگاه تصفیه آب مورد انتظار خود را با آنان در میان بگذارند. از این رو کارشناسان می‌توانند مدل‌های مناسبی از دستگاه که با انتظارات شما همخوانی دارند، پیشنهاد دهند. همچنین از این طریق می‌توانید ثبت سفارش خود را انجام دهید و از رمان ارسال، نحوه ارسال و سایر شرایط خرید آنلاین و نصب دستگاه تصفیه آب، اطلاع کسب نمایید. در صورت نیاز به تعویض فیلتر‌های این محصولات می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با بیان مدل دستگاه و نوع فیلتر درخواستی، نمونه اورجینال فیلتر موردنظر با بهترین قیمت را ثبت سفارش نمایید.

خرید اقتصادی دستگاه تصفیه آب خانگی

در نمایندگی رسمی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا نوین، قیمت‌های فروش در میزان بسیار کمتری قرار دارند. قیمت محصولات تایوانی اصل در بازار داخلی و سایت‌های مختلف فروش آنلاین، با قیمت‌های ارائه شده در نمایندگی آکوا نوین، بسیار متفاوت می‌باشند. شما می‌توانید با مقایسه قیمتی محصولات آکوا نوین با سایر مراکز فروش، به اقتصادی بودن خرید از این نمایندگی پی ببرید. در کنار آن، هزینه ارسال و نصب نیز پرداخت نمی‌شود و این خدمات به صورت رایگان برای مشتریان انجام می‌شود.

آخرین مقالات
دسته بندی محصولات
فهرست